Florat Cerimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Florat Cerimi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 22 Dhjetor 2018, Florat Cerimi publikon videoklipin "Lej" dhe është kujdesur vetë për tekstin e këngës. Më datë 28 Mars 2019, Florat Cerimi publikon videoklipin "Vi Me Benzo". Muzika e këngës u punua nga Dj A-Boom, ndërsa teksti u shkrua nga Dj A-Boom & Florat Cerimi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Kevi

Keli 2

Mario Beats

Franc Koruni

Zgjim Baraliu

Lum Dakaj

Agon Latifi

Drama

Ekrem Bislimi

Roni


Tags: Florat Cerimi

Krijo Një Kartolinë