A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Florent Iseini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Gostivar 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Florent Iseini është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. AUTOBIOGRAFI: Pershendetje un jam Florent Iseini. Biografia ime ne pika te shkurta. Shkollimin fillor e kam kryer ne Gostivar, me pas shkollimin e mesem e kreva ne Tetove per muzik ne shkollen "Todor Skallovski -Tetoec" ne degen Teoriko-pedagogjik, Aktualisht jam student ne fakulltetin e Arteve ne Tetove konkretisht ne degen e Etnomuzikologjise viti i IV (4), me kendimim mirem 3 vite, tash e realizova vidoklipin e 2-te me kengen "SI ME PARE" sh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Adhurim Deari

Kujtim Akiku

Chippi

Elvir Hasani

Aurel Amzai

Zaim Sejdiu

Noli Pajaziti

Napoleon

Dukati

Mark Kastriot Marku


Tags: Florent Iseini

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019