TEKSTESHQIP

Florent Iseini
Me Kete Unaze
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Kete Unaze" kënduar nga Florent Iseini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky projekt lansohet tek fansat me shije edhe me videoklip muzikor, të cilin e punoi Fabrika. Ky videoklip u publikua me datë 31 Mars 2014.
Renditja:
Top 200