Florent Xhemaili
Florent Xhemaili

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Florent Xhemaili është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 26 Qershor 2021, Florent Xhemaili publikon videoklipin "Fiksim". Muzika e këngës u punua nga Rilind Alimani, teksti u shkrua nga Florent Xhemaili, ndërsa për orkestrimin u kujdes Rilind Alimani. Më datë 4 Qershor 2022, Florent Xhemaili publikon videoklipin "Fol Zemer Fol". Muzika dhe orkestrimi i këngës u punuan nga Rilind Alimani, ndërsa teksti u shkrua nga vetë Florent Xhemaili. Videoklipi u prodhua nga kompania Jehona....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0