A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Florentina Sopjani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Gjakovë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Florentina Sopjani është një shkrimtare e vogël. Florentina Sopjani shkruan poezi për fëmijë dhe muzika, aktrimi, shkrimi janë gjithqka për të. Ajo në moshën 8 vjeqare morri pjesë në recitimin për fëmijë me rast të festës së 28 nëntorit. Në klasën e katër kishte 9 vjet dhe mori pjesë në dramën për fëmijë me rastin e 1 qeshorit duke fituar qmimin e parë si drama më e mirë. Në klasën e pestë mori pjesë në korin e shkollës me rastin e festës së shkollës me 12 maj dhe me rastin e festave të f...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Ajla Aliu

Rinesa Hamzaj

Liza Musliu

Kujtesa Hetemi

Ezana Morina

Elsa Aliu

Anisa Berisha

Djellza Behramaj

Alberita Rashani

Sala Gashi


Tags: Florentina Sopjani

Florentina Sopjani në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019