Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Flori Çoçaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 36 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Flori Çoçaj është një këngëtar i njohur. Florim "Flori" Çoçaj vijoi mesimet e shkolles se mesme ne Prizren gjegjesisht ne shkollen e mjekesise "Luciano Motroni" ku edhe ishte nje nder nxenesit me te dalluar te asaj shkolle. Gjate kesaj periudhe ai edhe punoi ne televizionin e atehershem lokal ne Prizren, TVHas tashme TvOpinion. Flori eshte jurist i diplomuar ne Universitetin e Prishtines. Muziken e ka hobi dhe ka mjaft poezi te shkruara te cilat nuk u publikuan e botuan asnjehere, kjo n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareZemra Ka Pas Mall


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Shkelqim Kosova

Demush Malaj

Astrit Stafai

Bajram Jakaj

Shkumbin Tafilaj

Armend Sherifi

GT

Papushi

Dj Flow

Adrian Rusta


Tags: Flori Cocaj, Flori

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet