Flori Lloga

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Flori Lloga është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në Shtator 2005, Argjend Lloga & Flori Lloga marrin pjesë në Mikrofoni I Artë 2005 me këngën "Njeri Qesh E Tjetri Qan". Më datë 5 Mars 2008, Argjend Lloga & Flori Lloga publikojnë videoklipin "Vendi Ku U Rrita". Në vitin 2008, Argjend Lloga & Flori Lloga publikojnë albumin "Prisni 1 Minut". Më datë 11 Tetor 2012, Argjend Lloga & Flori Lloga publikojnë videoklipin "Gurmbeti", në bashkëpunim me Shqipe Kastrati. Më datë 26 Janar 2017, Ar...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Sokol Koçi

Sadik Uka

Ali Gërguri

Andi Mezini

Granit Hyseni

Duchi

Lumni Tershana

Naser Maqedonci

Shkelqim Kola

Bujar Berisha


Tags: Flori Lloga

Krijo Një Kartolinë