Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flori Lloga - Ku Gabum Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ref.
I kujtoj un ato vite kur te dy ne ishim bashk
i kujtoj ato mallkime kurr me zemer nuk ti thash

Do ti thuash vetes ku ne gabum,
a me pak a me shum
do te pyesesh zemren a m’ke dasht aq shum
a me pak a me shum

S'e dija, s’besoja
se sa shum un ty te kam lendu,
me mbyti vetmia
në zemer fort...
tash un po t’kerkoj tet shoh me sy
shum veshtir e kam un tjem pa ty
tash un po t’kerkoj po te Lutem ty
Me besooo

Tash po pyes veten
sa shum u lendum
a me pak a me shum
e mallkoj un veten
qe s’te kam besu
a me pak a me shum

S'e dija, s’besoja
se sa shum un ty te kam lendu,
me mbyti vetmia
në zemer fort...
tash un po t’kerkoj tet shoh me sy
shum veshtir e kam un tjem pa ty
tash un po t’kerkoj po te Lutem ty
Me besooo
Flori Lloga
Publikimi: 12/10/2018
Video Produksioni: EGO Films
Produksioni: Marenglen Boja


Flori Lloga - Ku Gabum
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Gabum".
3. Video është e këngës "Ku Gabum", por nuk këndohet nga Flori Lloga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Flori Lloga:


Komente 0