A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Flori Mumajesi - Dashuria


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  201

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/09/2011

2011-09-04T16:27:06E ndryshove jetën time dhe vazhdove ti
Unë jetoja një gënjeshtër, e jetoja si një mrekulli
Ah, dy pika dashuri, kur i jepje ti
Ah, unë kisha gjithçka, kur të kisha ty pranë

Sa e vdekshme duket jeta, kur s'ke dashuri
Je sëmurë dhe ndihesh vetëm, por nuk ke njeri
Sytë të shohin vetëm muret, errësirë pa dritë
Unë jetoj një gjysëm jete, tjetrën e ke ti

Në pasqyrë shikojë veten dhe shikojë tjetër njeri
Koha ikën, mbetem vetëm
Mbetëm vetëm, pa asnjë motiv
Ah, dy pika dashuri, kur i jepje ti
Ah, unë kisha gjithçka, kur të kisha ty pranë

Sa e vlefshme duket jeta, kur s'ke dashuri
Je sëmurë dhe ndihesh vetëm, por nuk ke njeri
Sytë të shohin vetëm muret, errësirë pa dritë
Unë jetoj një gjysëm jete, tjetrën e ke ti


Ky tekst u dërgua nga  enisa   bstyle17   QendresaKS   erblina   IdealAliajKartolina (3)

2019-04-04 21:53:01
Unë jetoj një gjysëm jete
Tjetrën e ke ti
Në pasqyrë shikoj veten
dhe shikoj tjetër njeri
U krijua nga ❤ 2019-03-12 09:04:00
Sa e vdekshme duket jeta
Kur s'ke dashuri
Je sëmurë dhe ndihesh vetëm
Por nuk ke njeri
2019-02-09 23:19:04
Në pasqyrë shikoj veten
Dhe shikoj tjetër njeri
Koha ikën, mbetëm vetëm
Mbetëm vetëm pa asnjë motiv

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019