A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Flori Mumajesi - Nallane  (Feat. Dj Vicky)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  246

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/05/2015

2015-05-27T13:00:00

Featuring

Dj Vicky

Muzika & Teksti:

Flori Mumajesi

Orkestrimi:

Threedots

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2015
Ke vesh nallane
dhe bo filozofi nëpër mihane
nëse ke menu se mu m’nale...
mu nuk m’nalin dot 40 si ty
m’vjen keq për ty

Hilet i bone
dhe në fund ja fute vetes tane
nëse ke menu se cool u bone
shumë ti ke gabu jo
Mos u merr me mu joo

(x2)Ta du shumë mamin
Mamin ta du shumë ooo
Respekt për mamin
Po për ty respekt jo
Pyete pak mamin
se dhe ajo m’do oo
Ça do thotë për mu
Ça ça do thotë për mu

Sa keq u bone
dhe sa shpejt e nxorre ftyrën taneee
gjakun tënd të kuq të zi e bannne
pse të djeg për mu kaq shumë se di
po kush je ti

A thu ça bone
kur u bone ti me dhon leksione
më mirë ruje nerin e shpis ton`e
mos u merr me mu jo
mos u merr me mu

(x2)Ta du shumë mamin
Mamin ta du shumë ooo
Respekt për mamin
po për ty respekt jo
Pyete pak mamin
se dhe ajo m’do o
Ça do thotë për mu
Ça ça do thotë për mu

Kartolina (3)

2019-03-06 14:39:39
Ke vesh nallane
dhe bo filozofi
nëpër mihane
2019-03-06 14:34:37
Sa keq u bone
Dhe sa shpejt
E nxore ftyrën tane
Gjakun tënd të kuq
Të zi e bane
2017-11-28 17:10:17
Nëse ke menu se mu m’nale...
mu nuk m’nalin dot 40 si ty

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019