A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Flori Mumajesi - Me Fjalë Të Vogla


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  290

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/11/2015

2015-11-15T22:20:57

Music, Lyrics & Arrangement:

Flori Mumajesi

Participating in

Kënga Magjike 2015
Po pres, me ma thon nje fjal
Me ma shkrujt nje tekst
Gabimisht me ma dergu me gjet pretekst
Kur e ke ti nje arsye te vertet

Se per ty nga ana tjeter dikush pret
Me ja thon dicka sado e ftohte te jet
Sdo merzitem duke prit sa fryme te kem
Te betohem sdo shkaktoj asnje problem

Me fjale te vogla t'kom dasht
Me fjale te vogla te du
Por jeten time per ty
Une jam gati me rreziku (x2)

Po pres te me thuash sot se si je vesh
A mi sheh fotografite ndonjehere?
Kur merzitesh ne mendje kush te vjen?
Kur degjon muzike cilen kenge pelqen?

Lumturin dhe motivin ku e gjen?
Nje pergjigje po e kerkoj perse s'ma kthen?
Te betohem sdo shkaktoj asnje problem

Me fjale te vogla t'kom dasht
Me fjale te vogla te du
Por jeten time per ty
Une jam gati me rreziku (x2)

Me fjale te vogla te du
Per ty une jam gati me rreziku

Me fjale te vogla t'kom dasht
Me fjale te vogla te du
Por jeten time per ty
Une jam gati me rreziku


Lyrics submited by Lindda   qendorne-Cards (2)

U krijua nga Amalia 2018-08-27 04:02:59
Me fjalë të vogla t'kom dasht
Me fjalë të vogla të du
Por jetën time për ty
Unë jam gati me rreziku
U krijua nga Ariela 2018-06-08 05:04:45
Po pres,me ma thon nje fjal
Me ma shkrujt nje tekst
Gabimisht me ma dergu me
gjet pretekst
Kur e ke ti nje arsye te vertet

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019