TEKSTESHQIP

Florian Dragusha
Flaka Po M'del
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Flaka Po M'del" kënduar nga Florian Dragusha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nisur nga dëshira për të na dhuruar diçka artistike që do të mbetet në videotekën shqip, produkti muzikor prezantohet i punuar në aspektin vizual me videoklip muzikor, të cilin e përgatiti Dream Films. Videoklipi u publikua me datë 15 Tetor 2022. Për muzikën dhe për arranzhimin u kujdes Egzon Bajraliu, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga Kreshnik Avdiu.