Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florian Kollaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Florian Kollaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Florian Kollaj ka lindur në Shkodër por aktualisht jeton në Tiranë. Ndër vite, Floriani ka marrë pjesë në “Top Fest 4” bashkë me bandën e tij. Një pjesë të madhe të kohës ai ia kushton të shkruarit të këngëve si dhe këndimit live. Në vitin 2012, Florian Kollaj merr pjesë në X Factor Albania 1. Më datë 23 Korrik 2019, Florian Kollaj publikon videoklipin "Hey Hey". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Florian Kollaj. Në Tetor 2019, F...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Florian Kollaj

Komente 0