Florian Nazifi
Florian Nazifi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Florian Nazifi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Në Maj 2012, Florian Nazifi merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Do Besoj". Në Shtator 2016, Flori Nazifi merr pjesë në Kënga Magjike 2016 me këngën "Mos Ik". Në Tetor 2018, Inis Neziri merr pjesë në Kënga Magjike 2018 me këngën "Fli Ne Krahet E Mi", në bashkëpunim me Flori Nazifi....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1