Florian Shtambari
Florian Shtambari

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Durres Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali Itali
  • Mosha:
  • 39 Vjeç

Biografia

BIOGRAFIA: Florian Shtambari është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 12 Tetor 2012, Florian Shtambari publikon videoklipin "Si Ty S'gjej". Më datë 5 Prill 2014, Florian Shtambari publikon videoklipin "Lory Lory", në bashkëpunim me Vedat Demiri. Më datë 21 Mars 2015, Florian Shtambari publikon videoklipin "Melody", në bashkëpunim me Angelo Aliu & Angie. Më datë 9 Maj 2015, Florian Shtambari & Angelo Aliu publikojnë videoklipin "Lezeti Pleqnis". Më datë 11 Shkurt 2016, Florian Shtambari publikon ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0