Florian Shtambari
Florian Shtambari
Florian Shtambari
  • Vendlindja:
  • Durres Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali Itali
  • Mosha:
  • 39 Vjeç
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: etno
Florian Shtambari është këngëtar i njohur. Më datë 12 Tetor 2012, Florian Shtambari publikon videoklipin "Si Ty S'gjej".

Më datë 5 Prill 2014, Florian Shtambari publikon videoklipin "Lory Lory", në bashkëpunim me Vedat Demiri.

Më datë 21 Mars 2015, Florian Shtambari publikon videoklipin "Melody", në bashkëpunim me Angelo Aliu & Angie.

Më datë 9 Maj 2015, Florian Shtambari & Angelo Aliu publikojnë videoklipin "Lezeti Pleqnis".

Më datë 11 Shkurt 2016, Florian Shtambari publikon videoklipin "Si Toni Montana", në bashkëpunim me Fred Sybardhi & Eneas Milano.

Më datë 20 Tetor 2016, Florian Shtambari & Eneas Milano publikojnë videoklipin "Jeta".

Më datë 16 Shkurt 2017, Florian Shtambarii & Eneas Milano publikojnë videoklipin "Do Ti Fal Ty".

Më datë 27 Prill 2017, Florian Shtambari publikon videoklipin "Syt Oqean", në bashkëpunim me Bago-G, Fred Sybardhi & Eneas Milano.

Më datë 7 Korrik 2017, Florian Shtambari publikon videoklipin "A Me Don".

Më datë 27 Korrik 2017, Florian Shtambari & Bago-G publikojnë videoklipin "I Love Nensy".

Më datë 26 Mars 2018, Florian Shtambari publikon videoklipin "Me Beso". Muzika e këngës u punua nga vetë Florian Shtambari, teksti u shkrua nga vetë Florian Shtambari.

Më datë 3 Shtator 2018, Florian Shtambari publikon videoklipin "Mistrece".

Më datë 13 Shkurt 2019, Flori publikon videoklipin "Kujtim I Zjarrt".

Më datë 22 Korrik 2019, Florian Shtambari publikon videoklipin "Pare Ne Dum", në bashkëpunim me Fred Sybardhi & Ad Sybardhin. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Florian Shtambari. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro.

Më datë 24 Shkurt 2022, Florian Shtambari publikon videoklipin "Bella Bella".

Më datë 21 Qershor 2022, Florian Shtambari publikon videoklipin "Grifshe". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Florian Shtambari.

Më datë 12 Gusht 2022, Florian Shtambari publikon videoklipin "Mos Luaj". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Florian Shtambari.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0