Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florian Shtambari - Si Ty S'gjej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Hajde cuna hajd te shkojm
tek pabi shperthen muzika
cuna goca paska plot
plot e m'plot esht mush kjo pista

ref
oa na na najna naj nane
me te elmbel se ty sgjej
unana nana naj nana
je sherbet per bakllava

rropopompomompoom
ja dhe basi porsi bomb
ja dhe basi porsi bomb
i cmend vajzat me ket keng
me ket keng plot alegri
i ben djemt te bin dashni
i ben djemt te bin dashni
sot per sot t'shijojm rininNuk kemi video për këtë këngë.


Florian Shtambari
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/10/2012


Florian Shtambari - Si Ty S'gjej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Ty S'gjej".
3. Video është e këngës "Si Ty S'gjej", por nuk këndohet nga Florian Shtambari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Florian Shtambari:


Komente 0