Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flori ABG

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4
  • Emri i Vërtetë:
  • Florian Sinani
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
Flori ABG është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

THUG1

Arjan Rrahmani

5kinny

Flame (Flamur Selmani)

Princ1

Jetmir Salihu

ELAI

Redrum

ANI (RapBoy)

Andi AD

Tags: Florian Sinani, Flori, Abg, Flori Abg


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet