Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Floriani

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Floriani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 27 Prill 2017, Floriani publikon videoklipin "As Për Ty, As Për Mu"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mel Duraku

Ylberi

Omar

Lindi Baksi

Egzon Bajra

Hakif Krasniqi

Amir Rexhepi

Misol Fasa

Kujta

Arben Kernaja

Tags: Floriani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet