Më mbaj mend (për 1 muaj)

Floriani I Vogel - Mesuesja Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  82

I
Sa Mir esht ne Shkoll Me Shku
Abetaren mir me Msu
Emrin tim me Dit me Shkru...2X
Edhe letrat me Lexu...2X

Ref... Msusi yt osht i veshtir Msusja im Ma e mir dit per dit me mson gjithqka pa prit drit pritet n´saba...2X

II
Sa mir esht me msu Praktik
Me msu Numra Matematik

Gjuhen Shqipe Gramatik Me NJoft BOTEN
Deri ne Afrik...2x

Ref... Msusi yt osht i vshtir Msusja im Ma e mir dit per dit me mson gjithqka pa prit drit pritet n´saba...5X


Ky tekst u dërgua nga Nol!-a   erdoniti

Floriani I Vogel - Mesuesja Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mesuesja Ime".
3. Video është e këngës "Mesuesja Ime", por nuk këndohet nga Floriani I Vogel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Florian Beqiri:


Komente 5