Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Florian Beqiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  1524
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Florian Beqiri është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Ylli i vogel, i quajtur Florian Beqiri dhe i thirrur Floriani i vogel eshte nje nga kengetret adoleshente me te famshem te Shqiperise,Kosoves e sigurisht Maqedonise.Hobi i tij eshte muzika.Qe nga mosha 5 vjecare ai ka nisur te kendoje.Florian Beqiri jeton ne Shkup. Eshte femija me i vogel ne antaret e shtepise. Ka edhe dy vllezer me te medhenj te cilet gjithashtu kendojne. Ata jane Iliriani dhe Sadiku. Ata mundohen per me te miren per vllackon e ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

865 🔥🔥

Vëllai i

Ilirian Beqirit

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (3)

17
3
3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Big Basta

Action Bronson

Eduart Jubani

Mentor Xhemali

Olen Cesari

Dr. Flori

Kastriot Tusha

Ermal Meta

Seldi Qalliu

Gaqo Çako

Tags: Florian Beqiri, Floriani I Vogel, Floriani Vogel


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet