A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ilirian Beqiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27
BIOGRAFIA: Ilirian Beqiri është një këngëtar i njohur. Iliran Beqiri është vëllai i Florian Beqirit. Ata kane edhe 1 vëlla më të madh, Sadik Beqirin. E gjithë familja e tyre këndojnë. Ilirani dhe vëllai i tij Sadiku këndojnë në Gjermani. Ata hapat e parë të muzikes i hodhen fale babit te tyre Ismet Beqirit, qe është gjithashtu një kengetar i njohur. Më datë 8 Nëntor 2013, Ilirian Beqiri publikon videoklipin "Je E Bukur Pasha Mamin". Më datë 25 Prill 2014, Ilirian Beqiri & Sadik Beqiri publikojn...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Florian Beqirit

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nusran Fera

Xhelal Xheladini

Orhan Zeneli

Chika

Viagra

Burim Kastrati

Alban Emiri

Genti

Breaker G

Kacho


Tags: Ilirian Beqiri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019