Më mbaj mend (për 1 muaj)

Floriani I Vogel - Qokollada Jeme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  33

(x2)
Trupi i holl e trupi i gjat ty me te pa a shum sevap faqe kuqe fytyr e bardh ka me te hanger sikur dardh

(x2)
qokollada jeme për mu je e leme zoti qysh e paska shkru ne ty me te dashuru

(x2)
kur te sho haj me det te kish pi si sherbet te ka fal zoti per merak me te dasht e ki me hak

(2x)
qokollada jeme per mu je e leme zoti qysh e paska shkru ty me te dashuru

(x4)
qoko qoko llada jeme per mu je e leme zoti qysh e paska shkru ne ty me u dashuru

Qoko qoko llada jeme...


Ky tekst u dërgua nga Mesefa   ALDOooo

Floriani I Vogel - Qokollada Jeme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qokollada Jeme".
3. Video është e këngës "Qokollada Jeme", por nuk këndohet nga Floriani I Vogel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Florian Beqiri:


Komente 7