Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florian Beqiri - Babi S'me Ka Vdekur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  46

Gjumi nuk me mer jam mbet si jetim
mu vonu fort babi humbi si vetim
Gjumi nuk me mer jam mbet si jetim
mu vonu fort babi humbi si vetim

Ref:2
Babi sme ka vdekur por asht shku
ne burg e ftoj gjygjetari diçka ka
pas pune(x2)

Dite e net kalojne babin tim tuj prit ende
do ta prese at qe me ka rrit

Ditee net kalojne babin tim tuj prit ende
do ta pres at qe me ka rrit

Ref:2
Babi sme ka vdekur por ka shku ne burg
e ftoj gjygjetari diçka ka pas pune(x4)


Ky tekst u dërgua nga Majlinda Rexhepi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Florian Beqiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/06/2011


Florian Beqiri - Babi S'me Ka Vdekur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Babi S'me Ka Vdekur".
3. Video është e këngës "Babi S'me Ka Vdekur", por nuk këndohet nga Florian Beqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Florian Beqiri:


Komente 14