Më mbaj mend (për 1 muaj)

Floriani - Nuk T'harroj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

[REF.:]
Nuk t'harroj, nuk t'harroj asnjëher
Nuk të lë, nuk të lë deri sa t'vdes
N'shpirtin tim, n'shpirtin tim ti do t'jesh
Por më vonë oj zemër do e vresh

Asnjëher moj zemër ti s'më thua asnjë fjal
Le të prishet bota si un s'ke me gjet mo djal
As niher moj zemer ti s'më flet mua me t'mir
Veq dije o shpirt për ty do jet shum e vështir

[REF. x2:]
Nuk t'harroj, nuk t'harroj asnjëher
Nuk të lë, nuk të lë deri sa t'vdes
N'shpirtin tim, n'shpirtin tim ti do t'jesh
Por më vonë oj zemër do e vresh


Ky tekst u dërgua nga  bblertaahmeti

Floriani - Nuk T'harroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk T'harroj".
3. Video është e këngës "Nuk T'harroj", por nuk këndohet nga Floriani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

37

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Florian Beqiri:


Komente 2