Florid
Florid

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Jeton në
  • KosovëBiografia

BIOGRAFIA: Florid është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Florid është këngëtar i ri, me prejardhje nga Skenderaj kryesisht i zhanrit hip hop/trap. Këngëtari Florid ështe pjesë e Kompanise Fortnice. Ku jeton dhe vepron ne Prishtinë. Më datë 29 Dhjetor 2019, Florid, Kapiten & Dibo publikojnë videoklipin "Ferrari"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0