Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florida Dushku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Florida Dushku është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2008, Florida Dushku merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Zemra Te Do"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Katrin

Damjana Shtylla

Irida Pojani

Lily N

Irini

Ona Mani

Liza

Arbana Elezi

Ojsa

Xhirjana

Tags: Florida Dushku, Flori


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet