Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florim Buzolli

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Florim Buzolli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 29 Qershor 2015, Florim Buzolli publikon videoklipin "N'ahiret Pytjen E Parë". Më datë 11 Maj 2016, Erduan Hiseni publikon videoklipin "Dera Xhamis". Muzika e këngës u punua nga Erduan Hiseni, Florim Buzolli, teksti u shkrua nga Suzana Fazliu....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Enis Xhaferi

Patriot Koka

Nuhi Duraku

Lavdrim Rexhepi

Amar Ibraimi

Ibish Krasniqi

Fazli Axhaj

Orhan Mustafa

Rufat Saliji

Den Hasanaj

Tags: Florim Buzolli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet