Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Florim Gega - Florim Gega - Flori (2015)

Florim Gega - Live 2016 (2016)

Ymer Bajrami & Florim Gega - Live 2018 (2018)

Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet