Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Florim Gega

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Therandë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Florim Gega është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava, popullore dasmash dhe popullore vajtuese. Një tjetër artist shqiptar i cili jeton në Munich të Gjermanisë por ka lindur në Therandë, është kudo i ndodhur ku muzika dhe kënga është ‘Live’. Është fjala për këngëtarin Florim Gega, i cili me muzikë mësojmë se merret që nga fëmijëria, dhe ka disa vjet që e ka shdërruar në një pasion duke e futur muzikën në zemrën e tij. Por në pyetjen tonë se deri tani sa këngë dhe albume ka ai na jep këtë përgjigje: ‘Unë kam 3 albume, dhe shumë shpejt do të ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareLive 2018 (2018)

Live 2016 (2016)

Florim Gega - Flori (2015)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ylber Osmani

Faton Rugova

Avdyl Mziu

Fikret Dauti

Aziz Murati

Valon Berisha

Noli Pajaziti

Simple-X

Besnik Shemsiu

Gjafer Kinolli

Tags: Florim Gega, Flori


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet