A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Florim Loku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Florim Loku është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Në vitin 2017, Florim Loku merr pjesë në Albanian Star 2017. Më datë 27 Janar 2018, Florim Loku publikon videoklipin "Lotet E Dashnise". Më datë 9 Mars 2019, Florim Loku publikon videoklipin "Merre Zemren"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Albanian Star

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lindi Mehmeti

Jeton Rrudhani

Artan Rexha

Shpend Kerleshi (Pena)

Ismajl Rexha

Alban Bala

Bestrim Sadikaj (Besi)

Bekim Ademaj

Erjadi

Leutrim Llozani


Tags: Florim Loku

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019