A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Florim Loku
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Këndon kryesisht: popullore vajtuese

Florim Loku është këngëtar. Në vitin 2017, Florim Loku merr pjesë në Albanian Star 2017.

Më datë 27 Janar 2018, Florim Loku publikon videoklipin "Lotet E Dashnise".

Më datë 9 Mars 2019, Florim Loku publikon videoklipin "Merre Zemren".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Pjesëmarrës në

Albanian Star

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019