Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florim Loku - Lotet E Dashnise  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

27/01/2018

2018-01-27T16:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lotet E Dashnise" kënduar nga Florim Loku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Florim Loku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet