A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Florin Kelmendi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  7
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Florin Kelmendi është një këngëtar. Florin Kelmendi drejtor i Radio Televizionit RTV21, shqiptare nga Kosova. Më datë 28 Shkurt 2013, RTV21 Stars publikon videoklipin "Vendi Im"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mergim Highzeri

Lindi Sahiti

Virus

Ardit Tafarshiku

Slaer

1tt'z

Buli

Cufa

Dr.Rabbit

Noli


Tags: Florin Kelmendi, Florim Kelmendi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019