Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Florjan Curri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  7
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 16 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Florjan Curri është një shkrimtar i vogël. Jeton ne Shkoder dhe i pelqen shume te jete nje artist. Eshte ne krijim te disa poezive te tjera....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Markelino Harizaj

Arsen Kurtashi

Bleonard Metalia

Eljo Canka

Olti Dedinca

Albrim Isufi

Rilind

Enis Haziri

Lorik Dulla

Ajsel Boja

Tags: Florjan Curri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet