A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Elbasan 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 20
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Flory is a popular singer of Hip-Hop music. Më datë 6 Korrik 2016, Flory publikon videoklipin "Per Ty Folin", në bashkëpunim me Kena. Më datë 19 Korrik 2016, Sandra publikon videoklipin "I Don't Care", në bashkëpunim me Flory. Më datë 3 Korrik 2017, Flory publikon videoklipin "Bro", në bashkëpunim me Gery....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Marin TnT

Olsi Bylyku

Çartani

Teson

Lani (Street Thugs)

Joint Jointinjo

Paniku

Tensioni G

Narly

Dardan Osmanollaj


Tags: Flory

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018