Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Floriant Salihu (Flow)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Emri i Vërtetë:
  • Floriant Salihu
BIOGRAFIA: Floriant Salihu (Flow) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 11 Shkurt 2018, Flow publikon videoklipin "Kokaines". Më datë 16 Prill 2018, Jetmir publikon videoklipin "Film", në bashkëpunim me Niil-B & Flow. Më datë 31 Maj 2018, Flow publikon videoklipin "Follow". Më datë 23 Shtator 2018, Jetmir publikon videoklipin "Tik Tak", në bashkëpunim me Niil B & Flow. Më datë 24 Tetor 2018, Flow publikon videoklipin "Ato". Më datë 22 Nëntor 2018, Jetmir publikon videoklipin "Identitet", në bas...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Unix

Ego

Albotoxic

Dibrano Albsick

Ralien

Messy OTR

Izo

Kingston

Steli

Dashoni


Tags: Flow, Flou, Floriant Salihu

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet