Floriant Salihu (Flow)
Floriant Salihu (Flow)
Floriant Salihu (Flow)
  • Emri i Vërtetë:
  • Floriant Salihu:
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Floriant Salihu (Flow) është këngëtar dhe autor këngësh. Më datë 11 Shkurt 2018, Flow publikon videoklipin "Kokaines".

Më datë 16 Prill 2018, Jetmir publikon videoklipin "Film", në bashkëpunim me Niil-B & Flow.

Më datë 31 Maj 2018, Flow publikon videoklipin "Follow".

Më datë 23 Shtator 2018, Jetmir publikon videoklipin "Tik Tak", në bashkëpunim me Niil B & Flow.

Më datë 24 Tetor 2018, Flow publikon videoklipin "Ato".

Më datë 22 Nëntor 2018, Jetmir publikon videoklipin "Identitet", në bashkëpunim me Flow.

Më datë 9 Janar 2019, Flow publikon videoklipin "Bora".

Më datë 7 Shkurt 2019, Jetmir publikon videoklipin "Sniper", në bashkëpunim me Niil B & Flow. Produksioni audio u realizua nga Flow.

Më datë 25 Prill 2019, JETMIR publikon videoklipin "Ciao", në bashkëpunim me NiiL B & FLOW. Produksioni audio u realizua nga Flow.

Më datë 26 Qershor 2019, Niil B & Flow publikojnë videoklipin "Gangsta". Produksioni audio u realizua nga Flow.

Më datë 18 Korrik 2019, Butrint Rashiti publikon videoklipin "Ajshe", në bashkëpunim me Flow & Jetmir.

Më datë 23 Mars 2020, Flow publikon videoklipin "Gjuj Me Pluma", në bashkëpunim me Jetmir. Produksioni audio u realizua nga Floriant Salihu (Flow).

Më datë 8 Qershor 2021, Jetmir publikon videoklipin "Cartel", në bashkëpunim me NiiL B & FLOW. Produksioni audio u realizua nga Floriant Salihu (Flow).

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0