A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flutura Ajdari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19
  • Vendlindja:
  • Tetove 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Flutura Ajdari është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ka mbaruar shkollen fillore dhe gjimnazin ne drejtimin matematiko-natyror ne Tetove, ndersa fakultetin ne degen e Arteve aplikative-Arkiteture dhe dizajn e ka mbaruar ne Shkup dhe ne Prishtine. Se fundmi eshte liçencuar si perdoruese e disa programeve per projektim dhe dizajnim nga kompania Autodesk© me baze ne SHBA. Tanimë ka të gatshëm projektin ideor për implementim në televizion në formën e dokumentarit televiziv, me temë “Objekte te dizajnit...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Adelina Tahiri

Dina Shabani

Venera Lumani

Betime Zylali

Laura Krliu

Annella

Fiorela Sahiti

Adalena Seferi

Orjola Xhemollari

Besa Krasniqi


Tags: Flutura Ajdari, Flutra Ajdari

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019