Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Foli - Tipi Yt  (Feat. K-master)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/05/2016

2016-05-24T18:00:01

Featuring

K-Master
hmm hmm

K beat's

infiit

iii iii iii Yeaah

Foliii

Yeah

Ouh ouh ouh ouh

Ok !!

Kur unë s'eci vet
syt i kam per rreth
dhe vemendjen ja terhek
ato shqetsohen let
e di pse pi hap syt
ke ra ne ven te dyt
nuk vlen parfimi yt
inati deri n'fyt

Refrain 2x :

Zemer unë jam mahnitse
kronike ngjitse
e ndezi paniken
harron qe e ki miken (ok)

problemi s'eshte ketu
por tipin tend spe du (jo jo)
se aj pom teket mu
e se ka njet mem lshu (hahaha)
ooooh
unë se thirri n'telefon
veq me pelqen me t'than
se per kan t'ka lan
unë e di qe t'vjen ron

Refrain 2x

tipi yt pom don
syt po mi lshon
ti kurgja spo ban se aj pom don mu
tipi yt pom don
syt po mi lshon
ti kurgja spo ban se aj pom don mu

Refrain 2x


Më Shumë Këngë Nga Foli: