Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fortesa Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Fortesa Berisha është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Korrik 2014, Fortesa Berisha merr pjesë në Kosova Fest Kids 2014 me këngën "Ylli"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Diona Vishaj

Aulona Deshishku

Blenda Luzha

Erzenita

Elmedina Morina

Jona Rada

Lule Bega

Engjellusha Cakaj

Anamaria Isufaj

Lindiana Athanasiu


Tags: Fortesa Berisha

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet