Forty Oz

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Forty Oz është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ky grup pati fillesat e tij rreth vitit 2006.Atehere kur djemte ishin vec 12 apo 13 vjec. Fillimisht e quajne grupin e tyre Three by Three duke qene se dhe pjestaret e e grupit jane tre. Toni Mehemtaj,qe eshte dhe vokalisti i grupit fillon rexhisrimet e tij te para me disa producente jo profesionale. Rexhistrime te cilat nuk u shfaqen gjekundi per cilesine e tyre jo te kenaqshme rexhistrimi dhe per moshen e tij vetem 13 vjecare. Me pas pati nje p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

New Stars

Kunder Dhuna

E'7

Eki-Nox

Hija E Jetes

WNC

Ritmi I Rruges

Infinit Records

NR

Zinxhirt


Tags: Forty Oz, 40oz, 40 Oz, Fortyoz, Toni Mehemtaj, Gerard Merdani

Krijo Një Kartolinë