Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  •  
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Foxesfilm është një video produksion i njohur. Foxes Film is a brand new studio placed in Tirana, Albania. It produces music videos, TVCs ,short movies....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Sebastian Production

Triangle

FRAME Pro

ND Film Pro

SWART

Gold Productions

Dukagjini

Jawney Qvest

Mishmash Entertainment

Thre3colors


Tags: Foxesfilm

Krijo Një Kartolinë