Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Framein Production

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Framein Production është një video produksion shumë i njohur. FrameIn Production jane nje produksion nga Kumanova dhe merret me prodhim videoklipesh muzikore, reklama, efekte vizive, fotografi, filma, dokumentare, krijim logosh dhe krijim faqesh inerneti. I sukseshem u quajt klipi "Alarmi" nga Allegro Band, qe u realizua nga FrameIn Production ne Nentor 2013....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Power Production

Jehona

Fadil Veseli Production

Rec Production

Dea

Albanota

Tomato

Albeni

Fabrika

Beni Kerçove

Tags: Framein Production


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet