Më mbaj mend (për 1 muaj)

Framein Production
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Framein Production është video produksion shumë i njohur. FrameIn Production jane nje produksion nga Kumanova dhe merret me prodhim videoklipesh muzikore, reklama, efekte vizive, fotografi, filma, dokumentare, krijim logosh dhe krijim faqesh inerneti. I sukseshem u quajt klipi "Alarmi" nga Allegro Band, qe u realizua nga FrameIn Production ne Nentor 2013.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet