Më mbaj mend (për 1 muaj)

Françesk Radi - Ditari Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pse po bie nje kitare
Mos e di enigmen time
E shqetesuar heshtja jote
S'e kupton baba ndjenjen time

Ne rinine e jetes tende
Kishe mike nje kitare
Ndersa mik i zemres sime
Â…ky ditar

E çuditshme bija ime
Shpejt u rrite, ke ndryshuar
Deri vone mban driten ndezur
Edhe telefoni rri bllokuar

Ti po pret nga une nje fjale
Te pergjigjem: "Jo s'e di"
Jeta nuk te le perhere femije

(refren)
Se vjen nje dite dhe mosha dashurine erkon
Ajo dite nuk sjell per ne jo ndarje, jo jo
Vjen kjo dashuri, me teper na afron
Jeta ecen shpejt, dot nuk e ndalon

Zemra mban enigmen time
Ne ditar qendron e shkruar
Deri vone mban driten ndezur
Edhe telefoni rri bllokuar

Ti po pret nga une nje fjale
Te pergjigjem: "Jo s'e di"
Jeta nuk te le perhere femije

(Refreni)Nuk kemi video për këtë këngë.
Françesk Radi - Ditari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ditari".
3. Video është e këngës "Ditari", por nuk këndohet nga Françesk Radi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Françesk Radi:


Komente 0