Më mbaj mend (për 1 muaj)

Françesk Radi - Gushëbardha Si Dëbora (Xhan Xhan) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  9

Epo gushëbardha si dëbora
Xhan xhan vetulaholla

Epo ç’ta sheh syri ta bën dora
Xhan xhan vetullaholla

Epo në punë shkoje, në punë shkoja
Xhan xhan vetullaholla

Epo si nuk the njëherë u lodha
Xhan xhan vetullaholla

Epo të isha zog të fluturoja
Xhan xhan vetullaholla

Epo mbi balluke të qëndroja
Xhan xhan vetullaholla
Françesk Radi
Publikimi: 06/12/1998
Orkestrimi: Françesk Radi


Françesk Radi - Gushëbardha Si Dëbora (Xhan Xhan)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gushëbardha Si Dëbora (Xhan Xhan)".
3. Video është e këngës "Gushëbardha Si Dëbora (Xhan Xhan)", por nuk këndohet nga Françesk Radi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Françesk Radi:


Komente 0