Më mbaj mend (për 1 muaj)

Françesk Radi - Rruges I Trishtuar Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Rruges i trishtuar dikush po ecte nje i dashuruar dhe fare vetem dashurin qe humbi duke kerkuar si i erdhi fundi iku dhe e la.
Vajzen qe e donte sa donte jeten e braktisi sonte dhe e la vetem endrra qe perkundi sa shpejt u shua erresires humbi iku dhe e la.
Ndoshta rri e fshehur atie nder pyje apo rri e ndezur atie nder yje dhe pergjon atie djalin qe e kerkon ndoshta do te kthehet e do pendohet apo do te kthehet e perqafohet djali ne vetmi vajzen e kerkon

Nananananannanana nannanana

Ndoshta rri e fshehur atie nder pyje apo rri e ndezur atie nder yje dhe pergjon atie djalin qe kerkon
Ndoshta do te kthehet e do pendohet apo do te kthehet e perqafoi djali ne vetmi vajzen e kerkon.
Rruges i trishtuar dikush po ecte nje i dashuruar dhe fare vetem dashurin qe humbi duke kerkuar si i erdhi fundi iku dhe e la
Ndoshta rri e fshehur atie nder pyje apo rri e ndezur atie nder yje dhe pergjon atie djalin qe kerkon
Ndoshta do te kthehet e pendohet apo do te kthehet e perqafoj djali ne vetmi vajzen e kerkon.
Bebobebobebu bebobebobebu


Ky tekst u dërgua nga Anxhela Andi🤗🤫

Françesk Radi - Rruges I Trishtuar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rruges I Trishtuar".
3. Video është e këngës "Rruges I Trishtuar", por nuk këndohet nga Françesk Radi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Françesk Radi:


Komente 0