Më mbaj mend (për 1 muaj)

Françesk Radi - Të Gjithë Në Det Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Një ditë e bukur plot me diell
Po vjen me dashuri të re
Në breg të detit po na sjell
Kjo stinë e re të gjithë ne
Sa dashuri, sa kaltërsi
Në zemrat tona pafundësi
Një zog i bardhë në horizont
Si ëndrra jonë fluturooon

Eja të shkojmë të gjithë në det
Vala e kaltër po na pret
Në diell dhe erë ne të vrapojmë
E larg nga bregu të notojmë
Muzikë e ritme deri vonë
E dallgët do na shoqërojnë
Në krahë vera do na marë
E puthjet do na ndezi zjarr.

Ja ne erdhëm përsëri
Na mban të dy një dashuri
Një tjetër botë do të jetojmë,
Sa emocione do të zgjojmë
Ti eja dashuria jonë
Dhe ndize zjarr ti zemrën tonë
Na mbaj në krahë pra gjithmonë
Me ty ne larg fluturojmë

Eja të shkojmë të gjithë në det
Vala e kaltër po na pret
Në diell dhe erë ne të vrapojmë
E larg nga bregu të notojmë
Muzikë e ritme deri vonë
E dallgët do na shoqërojnë
Në krahë vera do na marë
E puthjet do na ndezi zjarr.

Eja ejaa të shkojmë
Dhe ndjenjat ne të zgjojmë
Një dashuri ne po jetojmë
Ritme vere po na ftojnë

Eja të shkojmë të gjithë në det
Vala e kaltër po na pret
Në diell dhe erë ne të vrapojmë
E larg nga bregu të notojmë
Muzikë e ritme deri vonë
E dallgët do na shoqërojnë
Në krahë vera do na marë
E puthjet do na ndezi zjarr.
Françesk Radi
Publikimi: 08/12/2014
Muzika: Françesk Radi
Orkestrimi: Françesk Radi
Teksti: Demir Gjergji


Françesk Radi - Të Gjithë Në Det
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Gjithë Në Det".
3. Video është e këngës "Të Gjithë Në Det", por nuk këndohet nga Françesk Radi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Françesk Radi:


Komente 0