TEKSTESHQIP

Fran Kodra, Ndue Shytani, Vjola Shqau & Vera Qarku
Halili E Hajria
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Halili E Hajria" kënduar nga Fran Kodra, Ndue Shytani, Vjola Shqau & Vera Qarku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.